Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Korduma kippuvad küsimused - Laekumised

Iga internetipanga kasutaja saab oma Swedbanki internetipanga seadistuste lehel, mis avaneb hammasratta ikoonilt valiku "Üldised määrangud" alt, täpsustada seadeid sh vaikimisi kodeeringut. Kõige universaalsem on kasutada UTF-8 kodeeringut.

Avaneval lehel tuleks vaikimisi kodeeringuks valida UTF-8 ja sobiv failiformaat nt CSV või TH5. Seadistus on sama kõigi kasutatavate kontode kohta.

Kontoväljavõtte vaatamisel saab Salvesta faili lingilt avanevas dialoogis vaikimisi faili formaati täpsustada.

 

SEB panga väljavõtte importimisel tuleks toimida järgmiselt: Internetipangas peaks valima "Maksed/päringud" -> "Väljavõtted" -> "Konto väljavõte", määrama ajavahemiku ning vajutama nupule "Vaatan väljavõtet". Samas on ka nupp "Salvestan CSV formaadis".

Väljavõtte vaatamisel lähevad väljavõtte parameetrid sh CSV faili salvestamise nupp peitu. Valiku saab uuesti avada klõpsates valikule "Väljavõtte parameetrid".

Kui klõpsate Maksed/päringud alammenüüs ekslikult "Väljavõtte eksport", siis on failiformaat vale ja importimine ei õnnestu.

Laekumisi võib importida mitu korda kuus. Eelnevalt imporditud laekumised on vaikimisi tühjade märkeruutudega, mistõttu neid salvestamisel ei arvestata.

Soovitame lisada kassalaekumise ja trükkida see paberile.