Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Korduma kippuvad küsimused - Lepingud

Reeglina saadame omalt poolt lepingu allkirjastamiseks paari tööpäeva jooksul. Kui möödunud on üle nädala, siis kirjutage aadressil lepingud@korteriyhistu.net. Lisaks kontrollige, kas olete lepingu omalt poolt veebis kinnitanud.

Lepingus viidatud hinnakirja digitaalselt allkirjastatud varianti saab salvestada Hinnakirja lehelt.

Ühistu registreerimise järel on võimalik korteriyhistu.net keskkonda kolm kuud piiranguteta kasutada. Kui soovite pärast kolmekuulist tasuta perioodi kasutamist jätkata, peaksite sõlmima veebist lepingu. Juhul kui Te ei soovi kasutamist jätkata, siis pole vaja midagi teha, lihtsalt uusi üüriarvestuse perioode lisada ei saa. Ligipääs olemasolevatele andmetele ja tasuta võimalustele jääb Teile alles.

Juhul kui olete kindel, et ei hakka keskkonda kasutama, siis on soovitav registreeritud ühistu kustutada. Samas pole Te selleks kohustatud. Kui peaks tekkima vajadus meie poolt hakata pikemat aega kasutamata ühistuid kustutama, siis anname sellest kontaktidele kindlasti eelnevalt teada.

Kui soovite lepingu lõpetada, siis valige Üldandmete alt Lepingud, klõpsake lepingu peal ja vajutage nupule Lõpeta leping.

Selleks tuleb kõnealuse ühistu andmetes vajutada nupule Muuda, lepingu valikukastist valida tühi valik ja vajutada Salvesta. Siis alates järgmisest kuust kõnealune ühistu Teie lepinguga enam seotud ei ole ja ühistu ei saa avada uut perioodi.

Alates lepingu kinnitamisest on leping allkirjastamisel ja Teil on võimalik keskkonda kasutada.

Kui kolmekuulise tasuta perioodi jooksul pole lepingut sõlmitud, siis ei saa avada uusi perioode. Vanade perioodide andmeid saab vaadata ja muuta.

Jah, valige menüüst Üldandmed ja seejärel Lepingud ning lisage uus leping (kinnitada pole vaja). Seejärel saab lepingut vaadata klõpsates nupule Vaata lepingut.

Paketivahetuse saate vormistada muutes lepingu kontaktandmeid. Üldandmed vaates Lepingud peab klõpsama lepingu nimel ning nupul Muuda kontaktandmeid, millega saab muuta ka kasutatavat paketi. Järgmise kuu eest arvestame tasu vastavalt uuele paketile. Andmeid saab hakata sisestama kohe pärast muudatuse tegemist.