Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Korduma kippuvad küsimused - Muud

Andmed kuuluvad ühistule, ühistul on igal hetkel õigus neid andmeid välja nõuda. Lepingu lõpetamise järel jääb ühistule ligipääs oma andmetele alles, ainult uusi andmeid ei saa sisestada.

Varukoopia näol on sisuliselt tegemist tavalise zip failiga, mille sees on tekstifailid. Neid tekstifaile saab importida Excelisse kui CSV faile. Eelkõige on varukoopia mõeldud juhuks, kui ühistu soovib mingist kindlast seisust oma andmed taastada.

Oleme planeerinud läbi viia regulaarseid tasuta koolitusi ühistute juhtidele ja raamatupidajatele. Toimumisaegadest anname teada oma kodulehel. Kui olete huvitatud, siis on võimalik oma soovist ja eelistustest teada anda siin.

Pakume kaugraamatupidamise teenust, mis sobib ühistutele, kes soovivad asju enda kontrolli all hoida ja kulusid säästa. Kaugraamatupidamise korral teeb ühistu esindaja lihtsamad ja rutiinsemad andmete sisestamise toimingud ja korteriyhistu.net tagab raamatupidamise kannete ja aruannete koostamise sh aastaaruande valmimise kaugraamatupidaja poolt. Kaugraamatupidamise põhimõtete kohta saab lähemalt lugeda siit.

Raamatupidamise täisteenuse soovi korral soovitame pöörduda meie keskkonda aktiivselt kasutavate partnerite poole. Partnerite nimekirja leiate siit.

Hetkel mitte, kuna oleme keskendunud korteriyhistu.net keskkonna arendamisele. Käesolevaks hetkeks on meil tekkinud mitmeid partnereid, kes keskkonda aktiivselt kasutavad. Partnerite nimekirja leiate siit.

Kui juba kasutate haldusfirma teenust, siis soovitage meid neile. Meie arvates pakub korteriyhistu.net huvitavaid võimalusi korteriühistu juhatuse ja haldusfirma koostööks. Kui olete haldusfirma, siis on korteriyhistu.net teile reklaamivõimaluseks.

Hetkel kodulehele reklaami ei müüda, kuid ei välista seda tulevikus. Palun andke oma soovidest ja ideedest meili teel teada.

Kui otsite lisainfot korteriühistute kohta, siis soovitame tutvuda meie kodulehe kasulike viidete lehega. Samuti võite abi leida foorumist.

Brožüüri ja mõnede esitluste slaidid leiad meie kodulehelt tutvustusmaterjalide alt. Põhjalikum tutvustus on kasutajajuhendis.