Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Korduma kippuvad küsimused - Registreerumine ja sisenemine

Kõigepealt tuleb registreeruda kasutajaks ID-kaardi, Mobiil-ID või internetipanga kaudu. Seejärel saate endale valida sobiva parooli. Parooli unustamisel saab uue parooli valida, klõpsates lingile Unustasid parooli.

Kui ID-kaardiga sisenemine või kasutajaks registreerumine ei õnnestu, siis võiks sulgeda akna ja proovida uuesti. See lahendab mõnikord probleemi.

Kui endiselt ei õnnestu ID-kaardiga siseneda, siis soovitame järgmist: 

  1. Sulgeda KÕIK veebilehtiseja aknad, käivitada ID-kaardi utiliit, veenduda et ID-kaardilt andmete lugemine õnnestub, sulgeda ID-kaardi utiliit, avada veebilehitseja aken ja esimese asjana püüda siseneda korteriyhistu.net-i. 
  2. Kui eelnev ei aita, siis soovitame teha arvutile algkäivituse ning avada uuesti veebilehitseja aken ja esimese asjana püüda siseneda korteriyhistu.net-i. 
  3. Kui see ka ei aita, siis soovitame uuendada oma ID-kaardi tarkvara. Seda saab teha aadressilt http://installer.id.ee/. Võimalusel võiks eelnevalt vana tarkvara versiooni eemaldada.
  4. Kui see ka ei aita, siis soovitame küsida abi ID-kaardi abiliinilt telefonil 1777 või ID-kaardi abikeskusest.

Ainult isiklikult kohale tulles :-). ID-kaardiga või internetipanga kaudu registreerujate puhul saame me olla kindlad, et tegemist on nimetatud isikuga. Hakkab ta ju nägema selle isiku võlgnevusi ühistule.

Endaga seotud ühistu ja korteri andmete nägemiseks peab teie korteriga olema seotud teie isikukood. Soovitame pöörduda ühistu ametnike poole palvega kontrollida, kas teie isikukood on korrektselt sisestatud ja teile on antud ligipääsuõigused.

Enda kasutajakonto saate kustutada menüüs Seaded. Kustutatakse Teie kontaktandmed, mis sisestasite Seadete alla, hiljem registreerudes võite need uuesti sisestada. Ühistule jäävad Teie andmed alles.

Kui kasutaja üritab ligi pääseda andmetele, millele tal õigust pole, või koormab süsteemi põhjendamatult, siis vastutab ta isiklikult. Kui registreerunud kasutaja rikub andmeid ühistus, millele tal on ligipääs, siis vastutab see, kes talle ligipääsu ja vastavad õigused andis.

Kui plaanite edaspidi siseneda ainult ID-kaardiga, siis parooli määrama ei pea. Kui kasutajal parool puudub, siis tema nime alt mitte ühegi parooliga sisse logida ei saa.

Kodulehelt sisenemiseks tuleb kopeerida üks allpool olevast neljast koodist oma kodulehele. Valida saab logoga ja logota variandi ning eesti ja vene keeles olevate vidinate vahel. 

Kui allpool kuvatakse sind sisselogituna, siis logi kõigepealt korteriyhistu.net-st välja - klõpsa lingile Välju. 

1) Logoga 300x200 eesti keeles:

<iframe src="https://rakendus.korteriyhistu.net/login.php?lang=et_EE" id="ky_login" frameborder="0" height="200" width="300" scrolling="no"></iframe>

2) Ilma logota 300x150 eesti keeles:

<iframe src="https://rakendus.korteriyhistu.net/login.php?lang=et_EE&logo=0" id="ky_login" frameborder="0" height="150" width="300" scrolling="no"></iframe>

3) Logoga 300x200 vene keeles:

<iframe src="https://rakendus.korteriyhistu.net/login.php?lang=ru_RU" id="ky_login" frameborder="0" height="200" width="300" scrolling="no"></iframe>

4) Ilma logota 300x150 vene keeles:

<iframe src="https://rakendus.korteriyhistu.net/login.php?lang=ru_RU&logo=0" id="ky_login" frameborder="0" height="150" width="300" scrolling="no"></iframe>