Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Korduma kippuvad küsimused - Teenusest

Kasutusel on järgmised turvameetmed:

  • Esmane autentimine toimub ID-kaardi või panga kaudu, mis tagab selle, et oma isikukoodile saab parooli määrata ainult see isik ise.
  • Kogu ühendus kasutaja ja serveri vahel on krüpteeritud, mis tagab selle, et kasutaja parool ja muud tema poolt sisestavad andmed pole pealtkuulajale nähtavad.

Teenus sobib kõigile kortermajadele sõltumata suurusest. Alustada võib koheselt ja ilma kohustusteta. Registreerute kasutajaks, sisestate ühistu andmed jne.

Teeme omalt poolt kõik, et teenus oleks 24/7 avatud. Kuna sõltume ka serverimajutusteenuse pakutavatest tingimustest, siis täpsed kohustused (võimalike katkestuste kestvus jms) on sätestatud lepingus. Omalt poolt lubame mitte teha korralisi hooldus- ja arendustöid või versiooniuuendusi kuupäevadel 1 kuni 15 vahemikus kell 8.00 kuni 17.00. Planeeritud katkestustest teatatakse aegsasti ette.

Alates jaanuarist 2008 võimaldab korteriyhistu.net lisaks üüriarvestusele teostada ka finantsarvestust (bilanss, tulude-kulude aruanne jm), mis on korteriühistutele kohustuslik. Korteriomanike ühisuste puhul katab kõik vajadused üüriarvestuse moodul.

Soovi korral saab raamatupidamise mooduli asemel kasutada kannete eksporti raamatupidamisprogrammidesse. Hetkel on olemas võimalus Merit Aktiva, HansaRaama, Eeva, SAF 5.2 ja SAF 6.0 jaoks. Eksportimisele kuuluvad korteritele esitatud arved, laekumised ja viivised. Kui on soov siduda meie programm veel mõne raamatupidamisprogrammiga, siis andke sellest teada.

Plaanis on lisada inglise keel. Täiendavate keelte lisandumine sõltub kasutajate vajadusest.

Hetkel ei paku, aga kaalume sellise võimaluse lisamist. Andke meile meili teel teada, kui oleksite huvitatud meiliaadressist näiteks kujul "sepa10@korteriyhistu.net" või kodulehest kujul "sepa10.korteriyhistu.net".

Suure korterite arvu ja kululiikide arvuga ühistute korral võib andmete salvestamine olla tavapärasest aeglasem. Mingil määral on programmi töökiirus seotud ka kasutaja internetiühenduse kiirusega.