Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Kasutajaks registreerumine

Esimese asjana tuleb registreeruda korteriyhistu.net kasutajaks. Registreerumisel tuvastatakse Sind isikukoodi järgi. Pärast esmast autentimist on võimalik siseneda ka ainult isikukoodi ja enda valitud parooli abil. Avalehe paremast ülaservast leiad lingi «Registreeru».

 

Avanevas aknas pakutakse registreerumiseks erinevaid võimalusi. Registreeruda saab ID-kaardi, mobiil-ID või internetipanga vahendusel. ID-kaardiga sisenemiseks peab arvutiga olema ühendatud ID-kaardi lugeja ning pead sisestama oma ID-kaardi PIN 1 koodi.

 

Internetipanga kaudu sisenemisel küsitakse teenusepakkujale andmete edasisaatmisega nõustumist. Antud juhul on teenusepakkujaks korteriyhistu.net infosüsteemi arendav ja haldav firma OÜ Tarkvaralabor.

Esmakordsel sisenemisel luuakse korteriyhistu.net süsteemis Sinu isikukoodiga seotud kasutajakonto. Järgnevalt saad endale valida sobiva parooli, mis võimaldab järgmistel kordadel süsteemi siseneda üksnes isikukoodi ja parooliga, mis on mugav puhkudel, kui soovid portaali siseneda arvutist, millel puudub kaardilugeja.

 

Kui peaksid hiljem parooli unustama, saad taas siseneda ennast autentides, et saaksid isiku tuvastada, et määrata uus parool.

Pärast parooli sisestamist palutakse sisestada oma kontaktandmed.

NB! Kui märgid linnukese „muuda ka kõikides ühistutes”, muudetakse Sinu andmed kõikides Sinuga seotud keskkonnaga liitunud ühistutes.

 

Seejärel avaneb aken, kus kuvatakse avaleht. Tavakasutaja (nt korteriomanik või majaelanik, kellel pole õigust andmeid muuta) näeb tema isikuga seotud ühistu(te) ja oma korteri(te) andmeid.

NB! Juhul kui pärast sisselogimist pole Sinuga seotud ühtegi ühistut ega korterit, siis veendu, et Sinu ühistu on liitunud korteriyhistu.net keskkonnaga ja Sinu isikukood on korrektselt korteriomaniku andmetesse sisestatud.

 

Kontaktandmeid ja parooli saad edaspidi muuta menüüst Seaded. Samast on võimalik soovi korral enda kasutajakonto kustutada.

NB! Juhul kui pärast sisselogimist pole Sinuga seotud ühtegi ühistut ega korterit, siis veendu, et Sinu ühistu on liitunud korteriyhistu.net süsteemiga ja palu kontrollida, kas Sinu isikukood on korrektselt korteriomaniku andmetesse sisestatud.