Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Seaded

Menüüs Seaded on igal kasutajal võimalik avanevas alamenüüs Minu andmed muuta või täiendada oma korteriyhistu.net portaali sisestatud andmeid. Samuti saab siit vajadusel oma kasutajakonto kustutada.

Igal ühistul on komplekt isiku andmetest sellisel kujul, nagu need ühistu esindaja (administraatori) poolt sisestati. Kui isik soovib uuendada oma andmeid korraga kõikide ühistute juures, siis peaks ta märkima linnukese valiku muuda ka kõikides ühistutes juures.

Kõigepealt on võimalik valida asjaajamise keel. Seejärel avalehenda kuvanduv leht. Et juhatuse liikmed saaksid vajadusel operatiivselt omanikuga ühendust võtta, tuleks sisestada ka telefoninumbrid. Arvete ja muude teadete saamiseks on äärmiselt vajalik e-maili aadress.

Samuti saab iga kasutaja määrata, kas ta soovib saada korteriyhistu.net uudiseid ja koostööpartnerite pakkumisi. Muudatustest või seisakutest portaalis teavitame automaatselt kõikide lepinguliste klientide kontaktisikuid, samuti edastame teisi olulisi teateid. Tavakasutajatele saadetakse aga väga harva üksnes tähtsamaid uudiseid, kui need puudutavad enamat kui 50% kasutajaist.

Parooli muutmine on kasulik kohe esimese sisselogimise järel. Õigupoolest vaikimisi portaalile pääsemiseks parool puudub. Paroolita pääseb isik portaali juurde kas ID-kaardi, mobiil-ID või panga kaudu läbi isiku tuvastamise. Kui on ette näha, et mõnikord võib tekkida portaali sisenemise vajadus arvutist, millel puudub ID-kaardi lugeja või kui näiteks pangakoodide kaudu sisselogimine on tihti tülikas, tuleks siin luua endale meelepärane ja hästi meeles seisev parool. Kui isik on endale parooli loonud, saab ta tulevikus oma õigustes portaali andmete juurde isikukoodi ja parooli abil.

 

  • Parool peab vastama järgmistele nõuetele:
  • Peab olema vähemalt 6 tähemärki.
  • Ei tohi tohi olla sama, mis vana parool (selle vahetamise puhul).
  • Ei tohi sisaldada isiku nime, isikukoodi ega sünnipäeva.
  • Tohib sisaldada ainult tavalisi tähti ja numbreid. Täpitähed ega erimärgid pole lubatud.
  • Peab sisaldama vähemalt kolme erinevat tähemärki. Suur- ja väiketähed loetakse erinevaks.

 

Kasutaja kustutamine on pöördumatu ning enne Kasutaja kustutamise menüüs Kustuta nupule vajutamist tasuks põhjalikult tegurdust kaaluda.

Pärast muudatuste tegemist tuleks vajutada lehe allservas asuvat nuppu  Salvesta