Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Üüriarvestus

Igal kuul on vaja korterite vahel jagada erinevate kommunaalteenuste kulud — vesi, gaas, elekter, küte jne. Kulude jaotus ja selle alusel arvete koostamine on korteriühistu üks tähtsamaid ja ka aeganõudvamaid tegevusi.

Korteriyhistu.net üüriarvestuse moodul teeb arvete koostamise tasumiste jälgimise kiireks ja lihtsaks. Kõik aeganõudvad tööd (näiteks algsaldode sisestamine) on ühekordsed tegevused. Ühekordne on ka kulude jaotuse reeglite määramine. Edaspidi kanduvad saldod, sätted ja reeglid kuust kuusse automaatselt, kuni Te neid ise muudate. Kui korteriomanikud õnnestub suunata oma igakuiseid näite portaali vahendusel esitama, kaob vajadus ka näitude töötlemiseks — kõik tööd teeb programm mõne nupuvajutuse järel ise.

Korteriyhistu.net võimaldab ühistu andmetega töötada veebipõhiselt igal ajal ja igas kohas, kus on internetiühendusega arvuti. Portaali kasutades kaob vajadus paberitega majandamiseks. Paberarvete asemel meili teel või e-arvena edastatavate arvete kasutamisel on sääst märkimisväärne. Korteriomanikud saavad portaali vahendusel esitada arvestite näite ning näevad oma korteri andmeid ja neile koostatud arveid.

Selles spetsiaalselt korteriühistute vajadusi arvestavas programmis pole midagi ühistule ebavajalikku. Lisaks kõigele on süsteem paindlik ja lihtne, mistõttu saab soovi korral arvete koostamisega hakkama igaüks.