Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Uuendused 27.07.2018

Koondasime omanikud ja elanikud ühte nimekirja eesmärgiga vähendada andmete dubleerimist ja parandada kasutusmugavust. Kõik ühistuga seotud isikud on edaspidi nähtavad menüüvaliku Üldandmed -> Isikud all, kus vaikimisi avaneb korteriga seotud isikute nimekiri ehk omanike ja elanike nimekiri. Järgnevalt uuendusest lähemalt.

Üldandmed

  • Omanikud ja elanikud ühes nimekirjas. Eraldi vaadete asemel on omanikud, elanikud, ametnikud ja partnerid koondatud ühte vaatesse nimega Isikud. Vaikimisi avaneb korteriga seotud isikute nimekiri. Edaspidi on iga isik süsteemis ühekordselt ja leitav ühest nimekirjast. Tabeli päises on filtrid ainult ametnike või partnerite nägemiseks.
  • Kui üks isik oli korteri omanik ja elanik siis sisuliselt liideti andmed üheks ja alles jäi vaid üks isik omaniku õigustega. Kui isik oli ainult elanik siis on ta ka praegu samade seadistustega ja elaniku õigustega. Arve saamise eelistused ja kontaktandmete seaded ei muutunud.
  • Muudatusega paraneb kasutusmugavus ja andmete kvaliteet. Omanike ja elanike erinevas nimekirjas esitamisel esines olukordi, kus samal isikul oli omanikuna ja elanikuna erinevad arve saamise eelistused, mis põhjustas potentsiaalselt segadust ja arusaamatusi. Tekkis olukordi, kus omanikul lõpetati õigused või eemaldati näiteks arve tellimus e-arvena aga elaniku kirjes jäid need muudatused tegemata ning kasutajal oli ikkagi korterile ligipääs või sai ta arveid, mida ei oleks pidanud saama.  

Lisaks parandasime vigu, mille olime kas ise või tähelepanelike kasutajate abil avastanud.