Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Teenusest

Võimalused

korteriyhistu.net koosneb järgnevatest moodulitest:

Hinnakiri

Hinnakiri kehtib alates 01.01.2018.
Veebitarkvara kasutamise kuutasu sõltub lepinguga seotud korterite arvust ja valitud paketist.

Hinnakiri ärikliendile

Hinnakiri kehtib alates 01.01.2018.
Veebitarkvara kasutamise kuutasu sõltub lepinguga seotud korterite arvust.

Kaugraamatupidamine

Korteriyhistu.net koostöös partneritega on välja töötanud kaugraamatupidamise teenuse, mis võimaldab korteriühistule märgatavat kokkuhoidu. 

Kaugraamatupidamise teenuse tingimused

Käesolevad Kaugraamatupidamise teenuse tingimused koos korteriyhistu.net veebitarkvara kasutamise lepinguga moodustavad õigusliku lepingu veebitarkvara korteriyhistu.net kasutava Kliendi ja OÜ Tarkvaralabor vahel. Kaugraamatupidamise teenuse kasutamine on võimalik vaid käesolevaid tingimusi aktsepteerides. Kui Te ei nõustu käesolevate tingimustega, siis ärge kasutage korteriyhistu.net veebitarkvara Kaugraamatupidamise teenust.

Inkassoteenuse tingimused

Käesolevad Inkassoteenuse tingimused koos korteriyhistu.net veebitarkvara kasutamise lepinguga moodustavad õigusliku lepingu veebitarkvara korteriyhistu.net kasutava Kliendi ja OÜ Tarkvaralabor vahel. Inkassoteenuse kasutamine on võimalik vaid käesolevaid tingimusi aktsepteerides. Kui Te ei nõustu käesolevate tingimustega, siis ärge kasutage korteriyhistu.net veebitarkvaras inkassoteenuseid.

Kasutamine GDPR kontekstis

Üldine

GDPR ehk General Data Protection Regulation (EU direktiiv 2016/679) reguleerib eraisikust EU residentide andmete töötlemist. Kõik kliendid, kellel on plaan mingiski ulatuses isikuandmeid töödelda, peaks arvesse võtma teatud asjaolusid ja vajadusel kohaldama oma kasutamist puudutavaid protsesse vastavalt oma rollile.

Partnerid

Partnerid kasutavad teenuste osutamisel www.korteriyhistu.net keskkonda. Kui soovid küsida partneritelt teenuse hinnapäringut, siis edastame hea meelega päringu partnerlisti vahendusel.

Kui soovite hakata meie partneriks, siis andke sellest meile teada. Parteritele on veebitarkvara kasutamine soodsam, vaata lähemalt äriklientide hinnakirja.

Kliendid

Järgneval kaardil on toodud meie klientide paiknemine üle Eesti. Vabandame mõningate ebatäpsuste pärast.

Võrdlus

Oma ühistu arve võrdlemiseks meie andmebaasis olevate arvetega sisesta oma korteri ja arve andmed ning vajuta nupule Vaata. Punase tärniga tähistatud väljad tuleb kindlasti täita.