Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Uudised

Algab Korto rakenduse testperiood

Peagi jõuab kasutajateni pikemat aega töös olnud korteriomanikele suunatud mobiiliäpp Korto ja olemasoleva korteriyhistu.net veebilehitseja versiooni navigatsiooni ja kujunduse uuendamine. Enne ametlikku avaldamist pakume soovijatele võimalust anda tagasisidet funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse kohta täna algaval Korto veebiversiooni ja Korto Pro testperioodil. 

Kolm seminari Tallinnas oktoobris

Kutsume taas Tallinna piirkonna kortermaja tegevuses osalejaid seminarile, kus tutvustame ühistu tegevuse korraldamise parimaid praktikaid kasutades korteriyhistu.net lahendusi. Tasuta seminarid toimuvad algusega kell 17:15 Tallinnas kolmel päeval, et kõik huvilised saaksid valida sobivaima päeva ja koha. Valikus on Kesklinn esmaspäeval (22. oktoobril), Kristiine teisipäeval (23. oktoobril) ja Mustamäe kolmapäeval (24. oktoobril). Lisainfo ja registreerumine veebivormil.

Seadistage pangaliides

Poole aastaga on pangaliidese seadistamise ette võtnud ligi 200 ühistut, kus pangakonto on Swedbankis või LHV pangas. Pangaliidese seadistamine on lihtne ja teeb pangainfo laadimise võrreldes faili teel andmete liigutamisega mitmeid kordi mugavamaks. Kui oled ühistu juhatuse liige, siis tee oma raamatupidaja elu lihtsamaks. Kui oled ühistu raamatupidaja, siis palu ühistu juhatuse liikmel teha enda elu lihtsamaks. NB! Pangaliidese kasutamine on kõigile täiendava tasuta. Täpsemad juhised leiate allpool.

Uuendused 27.07.2018

Koondasime omanikud ja elanikud ühte nimekirja eesmärgiga vähendada andmete dubleerimist ja parandada kasutusmugavust. Kõik ühistuga seotud isikud on edaspidi nähtavad menüüvaliku Üldandmed -> Isikud all, kus vaikimisi avaneb korteriga seotud isikute nimekiri ehk omanike ja elanike nimekiri. Järgnevalt uuendusest lähemalt.

Uuendused 28.05.2018

Lisasime näitude sisestamisele suure tarbimise hoiatuse ja korrastasime näitude ajaloo vaadet. Kohendasime tegevuste ajaloo kokkuvõtet, paroolile seatud nõudeid ja majanduskava PDF vormigusse salvestamist. Lisasime hangete portaali uue valdkonna - haldusteenus. Järgnevalt uuendustest lähemalt.

Seminarid Tallinnas

Seoses käesoleval aastal loodud suure hulga uute ühistutega tutvustame taas Tallinnas kortermaja tegevuse korraldamise parimaid praktikaid kasutades korteriyhistu.net lahendusi. Kutsume piirkonna kortermajade esindajaid seminarile. Tasuta seminarid toimuvad algusega kell 17:15 Tallinnas järgneva kahe nädala kolmel päeval, et kõik huvilised saaksid valida sobivaima päeva ja koha. Valikus on Kristiine neljapäeval (24. mail), Kesklinn esmaspäeval (28. mail) ja Mustamäe kolmapäeval (30. mai). Lisainfo ja registreerumine veebivormil.

Uuendused 30.04.2018

Muutsime kommunaalmaksete vahe aruande paremini loetavaks. Lisasime Swedbank Gateway lahendusele maksete panka laadimise. Lisasime haldusfirma objektide koondvaate. Täiendasime kululiikide tõlkeid. Järgnevalt uuendustest lähemalt.

Uuendused 26.03.2018

Liidestusime Swedbank Gateway lahendusega, mille vahendusel saab Swedbanki konto liikumised lihtsasti tarkvarasse laadida. Täiendus muudab andmevahetust pangaga veelgi automaatsemaks. Nimetasime osakapitali ümber reservkapitaliks. Järgnevalt uuendustest lähemalt.

Uuendused 24.01.2018

Pikendasime ühistu nime välja 100 tähemärgini. Kuigi Korteriomandi- ja korteriühistuseaduse järgi tekkisid nii vanadele kui uutele ühistutele uued pikad nimed, siis ei pea tingimata tormama nime muutma. Justiitsministeeriumi esindaja sõnul kehtib vana nimi seaduses lubatud täiendava nimena. Pearaamatu kande import failist võimaldab laadida välises süsteemis (nt Merit Palk) koostatud palgaarvestuse kande. Järgnevalt uuendustest lähemalt.

Uuendused 22.12.2017

Lisasime hoolduspäeviku tööle võimaluse arvestada tööaega ning käsitleda töid privaatsetena. Seoses peagi jõustuva Korteriomandi- ja korteriühistuseadusega muutub lubatud maksimaalne viivise protsent väiksemaks. Lisasime korterite algsaldode impordi võimaluse üüriarvestusse ja raamatupidamise algbilanssi. Järgnevalt uuendustest lähemalt.