Meie teenust kasutab

maja üle Eesti

Trükkimiseks sobiv variant

Algas turvariskiga ID-kaartide sertifikaatide uuendamine

Kui kasutate sisenemiseks ainult ID-kaarti, siis peate tänasel päeval arvestama, et iga hetk võidakse turvariskiga ID-kaardi sertifikaadid tühistada. Pärast seda pole uuendamata kaartidega lisaks kõigile teistele e-teenustele võimalik siseneda ka korteriyhistu.net rakendusse. Omalt poolt soovitame ID-kaart uuendada või luua alternatiivne sisenemise viis (püsiparool, Mobiil-ID, panga kaudu Smart-ID).

ID-kaardi kauguuendamiseks laadi lehelt https://installer.id.ee/ alla uusim ID-kaardi tarkvara ja loe läbi uuendamise juhend. Seejärel sisesta kaart lugejasse, ava arvutis ID-kaardi haldusvahend, vajuta nuppu "Uuenda" ning järgi etteantud juhiseid.

Enne uuendamist tutvu piirangutega, mis võivad tekkida pärast kauguuendamist. Kui uuendamine pole mingil põhjusel võimalik ja puuduvad alternatiivid, siis saad korteriyhistu.net teenusesse sisenemiseks määrata endale püsiparooli.

Uuendamist vajavad ID-kaardid, mis on välja antud pärast 2014. aasta oktoobri keskpaika. Kõik täna väljastatavad ID-kaardid on juba uuendatud tarkvaraga.